Автомобили для жизни, для бизнеса, для отдыха...

Чому необхідно проводити ТО автомобіля Renault в офіційному сервісному центрі

В наш час нікого не здивуєш наявністю автомобіля, це вже давно не розкіш, а необхідність.

У нашій країні однією з найбільш популярних марок автомобіля вважається Renault, все більше українських автовласників довіряють цьому виробникові. Зростання продажів автомобілів Renault, які по суті є іномаркою, призводить до того, що перед власниками авто стає питання: в якому сервісі найкраще ремонтувати і проводити ТО, скільки коштує техогляд, скільки часу необхідно витратити на обслуговування, на які роботи поширюється гарантія. І всі ці питання можна вирішити в офіційному дилерському сервісі Renault в Києві – компанії Актив Моторс.

Сучасні автомобілі – це незамінні помічники, інструмент заробітку і просто предмет гордості автовласників. Це означає, що обслуговування і ремонт транспортного засобу необхідно довіряти тільки професійним майстрам. І офіційний сервіс Renault – це, на даний момент, найбільш оптимальний варіант. Давайте розберемося – чому?

Офіційний дилерський центр Renault відповідає всім кваліфікаційним та технічним вимогам, які висуває виробник. Обов’язки персоналу компанії чітко розмежовані, що дає можливість якісно і швидко консультувати клієнтів, приймати і видавати автомобілі, проводити ремонт і обслуговування, здійснювати технічний ремонт. Всі роботи виконуються у відповідності зі стандартами, які дотримується виробник Renault в своїй роботі.

Сервісна станція оснащена інструментом і устаткуванням, все це дозволяє в повному обсязі і якісно проводити весь комплекс робіт по обслуговуванню і ремонту авто марки Рено.

Обов’язково варто згадати одне з головних переваг офіційного сервісного центру Renault – це працівники з високою кваліфікацією. Працівники регулярно підвищують свої професійні навички шляхом участі в тренінгах і курсах підвищення кваліфікації, на яких надається повна інформація по всіх нових продуктах компанії. Крім цього, тільки співробітники офіційного дилера мають найбільш повну інформацію про всі нюанси в конструкції і функціональності машин.

Якщо необхідний довготривалий ремонт автомобіля, клієнти сервісу можуть скористатися підмінною машиною, а клієнти, які очікують авто, можуть провести час в комфортній зоні відпочинку, де їх чекає ароматні кава і чай, монітор, на якому вони зможуть спостерігати за ремонтної зоною, де знаходиться транспортний засіб.